Sakiewka
Szanowni Państwa, 
od dłuższego czasu w różnym miejscu i czasie krąży informacja o posiadaniu sakiewki. Niektórzy pamiętają co to jest inni wolą nie pamiętać. Jeszcze inni nie mieli nigdy styczność z czymś takim.Nasuwa się więc pytanie: Co to w ogóle jest sakiewka? Idąc za książeczką "mowgli" sakiewka to Twoje najbardziej potrzebne rzeczy, które zapakowane do pudełka, torebeczki itp. zawsze zabierasz na swe wilczęce wyprawy w głąb Dżungli. 
                                       
                                         A więc jest to zbiór rzeczy w których skład wchodzą:
                                                                  Linka ( ok. 2 metry)
                                                         Zapałki (ewentualnie zapalniczka)NóżKronika

 Długopis

Różaniec


Igła i nitka


Każdy Wilczek nie zależnie czy Akela napisze, czy nie, zawsze na zbiórkę, czy wyjazd bierze sakiewkę tzn. te rzeczy. Dobrze by było, aby miał je w jednym miejscu stąd sugeruje się sakiewkę. Jeżeli któryś Wilczek uważa, że te rzeczy to za mało, bo potrzebuje jeszcze czegoś. to niech dołoży tą rzecz. Te są podstawowe, bez dyskusyjne.

Zamieszczone obrazki nie są dokładnym wyglądem danego przedmiotu. Natomiast mają na celu zobrazowanie, o co mniej więcej chodzi. Przedmioty mogą być innego wyglądu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę pamiętać o podpisie pod komentarzem:)Wiadomość bez jednoznacznego podpisu zostanie skasowana. Jednoznaczny czyli taki, który jednoznacznie określa kto jest nadawcą.